Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

3930 Inglise keel edasijõudnutele B2/INTENSIIVNE

Kursuse number3930
ÕpetajaMaricarmen Patricia Rodriguez Guillen
AegT+N 17:00-19:15 (2×3 ak/t nädalas)
Tunde24
Klassiruum502
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoVÄIKEGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 236 eurot kogu kursuse eest (24 kontaktõppetundi perioodil 09.08.2022-01.09.2022).

  • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
  • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest ühes osas.


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 283 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (09.08.2022-01.09.2022)). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes osas.


Arve muutmise või jagamise tasu on 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel, või kui õpingute eest tasub osaliselt töötaja ja osaliselt tööandja või teine isik).


Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 09.08.2022-01.09.2022), T+N 17:00-19:15 (2×3 ak/t nädalas).
  • Perioodil 09.08.2022 kuni 01.09.2022) moodustab kursuse kogumaht 38 akadeemilist tundi, millest 24 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 14 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 8 õppekorda 3 ak/t korraga.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.

Kursuse kirjeldus


Keeleoskuse taseme B2 (iseseisev keelekasutaja) saavutamisel on õppija omandanud järgmised keelepädevuse. Mõistab keerukate abstraktsel või konkreetsel teemal tekstide ning erialase mõttevahetuse tuuma. Suudab spontaanselt ja ladusalt vestelda sama keele emakeelse kõnelejaga. Oskab paljudel teemadel luua selget, üksikasjalikku teksti ning selgitada oma vaatenurka, kaaluda kõnealuste seisukohtade tugevaid ja nõrku külgi. Keeleoskuse taseme kirjelduse aluseks on Euroopa Nõukogu keeleoskustasemete süsteem.


Kursuse õppematerjal
Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus 8 €.


Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "https://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"