Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4174 Inglise keel taasalgajatele A2.2

Kursuse number4174
ÕpetajaRagne Mägi
AegE+K 08:00-09:30 (2×2 ak/t nädalas)
Tunde138
Klassiruum505
ÕpikNew Headway Elementary 5th Edition
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel taasalgajatele A2.2'' on Sulle hästi sobilik juhul, kui Sa saad algtasemel hakkama igapäevastes suhtlusolukordades, mis nõuavad otsest ja lihtsat infovahetust tuttavatel teemadel, kuid ei oska veel ise aktiivselt vestlust juhtida ega tunne end alati rääkimisel ja kirjutamisel kindlalt.


A2.2 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) algse keelkasutuse (A1-A2) kõrgeim pooltase, millel õppimiseks tasub eelnevalt läbida 150-180 akadeemilist tundi keeleõpet või tunda end keele baasteadmistes piisavalt kindlalt, et hakata süvenema keele nüanssidesse ja laiendama sõnavara. Kursus annab Sulle võimaluse parandada oma suhtlusoskust ja sujuvust keeles: kursuse jooksul õpid näiteks väljendama oma arvamust veelgi kindlamalt, argumenteerima oma väiteid, põhjendama seisukohti ning esitama küsimusi juba eelnevast tasemest keerulisematel teemadel. Samuti omandad kursusel sõnavara, mis võimaldab Sul suhelda juba märksa rohkemates olukordades, näiteks tervise, keskkonna jm komplekssematel teemadel. Kursuse lõpuks suudad juba ladusalt teha kokkuvõtteid lihtsamatest tekstidest ja neid kokkuvõtlikult ümber jutustada.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägib ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 1511 eurot (soodushind 1466 eurot) kogu kursuse eest (138 kontaktõppetundi perioodil 18.09.2023-29.05.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 1511 eurot (soodushind: 1466 eurot);
  • kahes osas: 1532 (= 2 × 766) eurot (soodushind: 1486 = 2 × 743 eurot);
  • kolmes osas: 1542 (= 3 × 514) eurot (soodushind: 1497 = 3 × 499 eurot).
 • Varajase registreeruja soodushinnad kehtivad kursusele registreerumisel kuni 01.09.2023 ja arve (kursuse kogumaksumuse või osamakse) tasumisel enne kursuse esimest kontakttundi.
 • Õpinguid jätkavate Tallinna Keeltekooli õpilaste lisasoodustus kajastub kursuse eest esitataval arvel.


Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 1534 eurot + KM kogu kursuse eest.

Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 18.09.2023-29.05.2024 iganädalaselt E+K 08:00-09:30 (2×2 ak/t nädalas).
 • Kursuse auditoorsete tundide maht on 138 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 4 ak/t õpet.
 • Jõuluvaheaeg on 25.12.2023-07.01.2024 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

___________________________________________________________________________________


* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"