Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

4187 Inglise keel edasijõudnutele B1.1

Kursuse number4187
ÕpetajaKatrin Liiva
AegN 17:30-19:00 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde70
Klassiruum505
ÕpikHeadway Pre-Intermediate 4th Edition
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel edasijõudnutele B1.1'' on Sulle ideaalne jätkamaks õpinguid iseseisva keelekasutuse tasemel pärast keele baasteadmiste omandamist. B1.1 taseme kursus annab Sulle võimaluse suhelda iseseisvalt ja spontaanselt erinevates suhtlusolukordades.


B1.1 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) iseseisva keelkasutuse (B1-B2) esimene tase, millel õppimiseks tasub eelnevalt läbida 200-220 akadeemilist tundi keeleõpet. Kursus annab Sulle võimaluse parandada oma suhtlusoskust ja sujuvust keeles: kursuse jooksul õpid näiteks veelgi veenvamalt väljendama oma arvamust, argumenteerima, põhjendama ning esitama küsimusi juba A2 tasemest keerulisematel teemadel, lisaks kirjeldama oma kogemusi, unistusi ja eesmärke. Samuti omandad kursusel sõnavara, mis võimaldab Sul suhelda juba märksa rohkemates ja komplekssemates olukordades, näiteks tervise, keskkonna, meedia, kultuuri jmt teemadel. Kursuse lõpuks suudad teha ka kokkuvõtteid lihtsamatest tekstidest ja neid kokkuvõtlikult ümber jutustada, samuti õpid mõistma põhilisi uudisartikleid ja kirjutama ladusalt lihtsamaid tekste.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägib ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 745 eurot (soodushind 723 eurot) kogu kursuse eest (70 kontaktõppetundi perioodil 21.09.2023-30.05.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 745 eurot (soodushind: 723 eurot);
  • kahes osas: 766 (= 2 × 383) eurot (soodushind: 744 = 2 × 372 eurot);
  • kolmes osas: 774 (= 3 × 258) eurot (soodushind: 753 = 3 × 251 eurot).
 • Varajase registreeruja soodushinnad kehtivad kursusele registreerumisel kuni 01.09.2023 ja arve (kursuse kogumaksumuse või osamakse) tasumisel enne kursuse esimest kontakttundi.
 • Õpinguid jätkavate Tallinna Keeltekooli õpilaste lisasoodustus kajastub kursuse eest esitataval arvel.


Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 756 eurot + KM kogu kursuse eest.

Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 21.09.2023-30.05.2024 iganädalaselt N 17:30-19:00 (1×2 ak/t nädalas).
 • Kursuse auditoorsete tundide maht on 70 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 2 ak/t õpet.
 • Jõuluvaheaeg on 25.12.2023-07.01.2024 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

___________________________________________________________________________________


* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"