Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4271 Prantsuse keel taasalgajatele A2

Kursuse number4271
ÕpetajaMeery Mathisen
AegN 17:30-19:45 (1×3 ak/t nädalas)
Tunde93
Klassiruum405
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Prantsuse keel taasalgajatele A2'' sobib Sulle ideaalselt, kui oled juba omandanud algtaseme keeleoskuse ja soovid jätkata keele õppimist edasi või oled keeleõppimises taasalgaja, kel on kunagi õpitud keele põhitõed meeles, ning soovid nüüd nende baasilt keelt edasi õppida.


A2 tase (=A2.1+A2.2 pooltasemed) on Euroopa Keelemapi (CEFR) järgi kõrgem algtase ehk taasalgajate tase, millel on soovitav õppida pärast 100-120 akadeemilise tunni keeleõppe läbimist A1 algtasemel. A2 taseme kursuse lõpuks suudad Sa suhelda lihtsamates igapäevasituatsioonides ning mõista ja kasutada juba pisut keerukamaid väljendeid ja fraase, kui A1 tasemel, samuti oskad leida eeldatavat spetsiifilist informatsiooni lihtsatest igapäevatekstidest (nt reklaamid, tööpakkumised, brošüürid, menüüd, sõiduplaanid jms) ja saad aru lihtsatest isiklikest kirjadest. Kursuse jooksul omandad sõnavara, mis võimaldab Sul kirjeldada kogemusi, tegevusi ja plaane ning suhelda tuttavatel teemadel (nt hobid, töö, reisimine jms). Samuti oskad kursuse lõpus kirjutada lihtsaid kirju ja sõnumeid ja saad hakkama igapäevastes olukordades, mis nõuavad otsest ja lihtsat infovahetust tuttavatel teemadel.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).

VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 1018 eurot kogu kursuse eest (93 kontaktõppetundi perioodil 19.10.2023-30.05.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 1150 eurot;
  • kahes osas: 1170 (= 2 × 585) eurot;
  • kolmes osas: 1179 (= 3 × 393) eurot.

 • Õpinguid jätkavate Tallinna Keeltekooli õpilaste lisasoodustus kajastub kursuse eest esitataval arvel.


Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 1037 eurot + KM kogu kursuse eest.

Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 19.10.2023-30.05.2024 iganädalaselt N 17:30-19:45 (1×3 ak/t nädalas).
 • Kursuse auditoorsete tundide maht on 93 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 3 ak/t õpet.
 • Jõuluvaheaeg on 25.12.2023-07.01.2024 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

___________________________________________________________________________________


* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"