Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

4307 Inglise keel taasalgajatele A1.2

Kursuse number4307
ÕpetajaEve Otsa
AegR 08:30-10:00 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde42
Klassiruum504
ÕpikNew Headway Beginner 5th Edition
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel taasalgajatele A1.2'' annab Sulle suurepärase võimaluse laiendada oma keeleoskust ja -suutlikkust lihtsate suhtlusolukordade jaoks, alustades pisut kõrgemalt, kui päris algusest. See on kasulik juhul, kui oled kunagi keelt juba varem üle 60 akadeemilise tunni õppinud ega vaja päris aluspõhimõtete kordamist, oled alustanud keeleõpinguid omal käel ja soovid nüüd seda õpetaja juhendamisel teha või oled viibinud pikalt keelekeskkonnas ja seal keele põhialused omandanud.


A1.2 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) järgi algtaseme A1 kõrgem pooltase ehk taasalgajate tase ja sellel soovitatakse edasi õppida neil, kes juba tunnevad keele päris aluspõhimõtteid (tähestikku, hääldust, jms). Kursuse läbimisel õpid küsima ja vastama küsimustele seoses oma igapäevaeluga, nagu töö, hobid, vaba aeg jne, samuti omandad sõnavara, mis võimaldab Sul kirjeldada objekte, toitu, riideid, ilmastikku ja põhilisi suundasid linnas. Lisaks õpid kasutama lihtsaid lauseid minevikus, olevikus ja tulevikus ning mõistad ja oskad teha lihtsaid lugusid ja dialooge.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägib ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 483 eurot kogu kursuse eest (42 kontaktõppetundi perioodil 19.01.2024-14.06.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 483 eurot;
  • kahes osas: 504 (= 2 × 252) eurot;
  • kolmes osas: 513 (= 3 × 171) eurot.


  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 490 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 19.01.2024-14.06.2024 iganädalaselt R 08:30-10:00 (1×2 ak/t nädalas).
  • Kursuse auditoorsete tundide maht on 42 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 2 ak/t õpet.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

  ___________________________________________________________________________________


  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"