Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4313 Prantsuse keel algajatele A1.1 UUS

Kursuse number4313
ÕpetajaÜlle Kirsimäe
AegK 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde34
Klassiruum307
ÕpikQuartier Latin
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Prantsuse keel algajatele A1.1'' annab Sulle suurepärase võimaluse laiendada oma keeleoskust ja -suutlikkust lihtsate suhtlusolukordade jaoks, alustades pisut kõrgemalt, kui päris algusest. See on kasulik juhul, kui oled kunagi keelt juba varem üle 60 akadeemilise tunni õppinud ega vaja päris aluspõhimõtete kordamist, oled alustanud keeleõpinguid omal käel ja soovid nüüd seda õpetaja juhendamisel teha või oled viibinud pikalt keelekeskkonnas ja seal keele põhialused omandanud.


A1.2 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) järgi algtaseme A1 kõrgem pooltase ehk taasalgajate tase ja sellel soovitatakse edasi õppida neil, kes juba tunnevad keele päris aluspõhimõtteid (tähestikku, hääldust, jms). Kursuse läbimisel õpid küsima ja vastama küsimustele seoses oma igapäevaeluga, nagu töö, hobid, vaba aeg jne, samuti omandad sõnavara, mis võimaldab Sul kirjeldada objekte, toitu, riideid, ilmastikku ja põhilisi suundasid linnas. Lisaks õpid kasutama lihtsaid lauseid minevikus, olevikus ja tulevikus ning mõistad ja oskad teha lihtsaid lugusid ja dialooge.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).

VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 345 eurot kogu kursuse eest (30 kontaktõppetundi perioodil 06.03.2024-19.06.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 345 eurot;
  • kahes osas: 376 (= 2 × 188) eurot;
  • kolmes osas: 390 (= 3 × 130) eurot


  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 365 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 06.03.2024-19.06.2024 iganädalaselt K 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas).
  • Kursuse auditoorsete tundide maht on 30 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 2 ak/t õpet.

  • Kursuse lisainfo

   • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
   • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

   ___________________________________________________________________________________


   * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"