Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

< Õpetajate tutvustus

KERSTI KADDE, prantsuse keele õpetaja

tel 53 946 632, kersti@tallinnakeeltekool.ee

Töötan õpetajana Tallinna Keeltekoolis juba palju aastaid, eelnevalt õpetasin mitmed aastad prantsuse keelt ka Välis- ja Majandusministeeriumi ametnikele. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli prantsuse filoloogina romaani-germaani keelte ja kirjanduse erialal (1967). Meie kursusel pandi suurt rõhku prantsuse keele õpetamise metoodikale, mida kasutan ka oma õpetajatöös. Olen stažeerinud nii Prantsusmaal kui ka Eestis Prantsuse Suursaatkonna poolt organiseeritud kursustel.
Kuna prantsuse keele hääldus on väga oluline, siis paneme suurt rõhku hääldusreeglite omandamisele, samuti grammatikale, mis on alus korrektsele väljendusele. Igas tunnis on olulised dialoogid, et sõnavara rakendada. Püüan tunde mitmekesistada, kasutades erinevaid õpetamismeetodeid (video, lisatekstid, vestlused jne). Loomulikult tutvustan prantsuse kultuuri ja prantslaste elu-olu.

Olen rõõmsameelne ja süsteemne ning pean lugu heast naljast. Hindan ka õppijate huumorimeelt ja püüdlen selle poole, et tunnis oleks sõbralik ja vaba õhkkond.

Tere tulemast õppima seda ilusat keelt!


Pilt:Kersti.jpg

Välja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kersti_Kadde"