Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

< Õpetajate tutvustus

MEELIS MÄSS

hispaania keele õpetaja

Hispaania keele ja kultuuri vastu tunnen huvi juba ammusest ajast, arvan et sellest ajast, kui sain 8-aastaselt eksootilise postkaardi Tenerifelt ja kuulasin raadiost kuuba muusikat. ;-) Alustasin hispaania keele õpinguid Tartu Ülikoolis arstiteaduskonnas õppides.


Hiljem jätkasin keele õppimist Tallinna Keeltekoolis ja kahe aasta jooksul kõrgematel keeletasemetel Hispaanias. 2004. aastal lõpetasin hispaania keele ja kultuuri õpingud välismaalastele Barcelona Ülikoolis keele täiustamise tasemel. Samast aastast alates hakkasin õpetama Tallinna Keeltekoolis.

Keeleõppe metoodikas kasutan kogutud pagasit psühholoogia õpingutest ja kõrva taha pandud parimaid nippe mind õpetanud hispaania, inglise, prantsuse, soome, saksa ja vene keele suurepärastelt õpetajatelt. Õppetöö käigus õpime nii hispaania kui Ladina-Ameerika rahvaste kultuuri ja keelelisi erinevusi ning päris palju kõnekeelt.

Alates I kursusest räägin tundides võimalikult palju hispaania keeles, aga grammatika peensusi seletan lahti eesti keeles. Kasutan palju ka audiovisuaalset materjali ning suhtleme palju õpitavas keeles, õpilased omavahel ja õpilased minuga. Aidates teil hispaania keelt omandada tunnen ennast teie sõbraliku abilisena.


Suvisel ajal tutvustan hispaaniakeelsetele turistidele Tallinna ja elu Eestis.


Peatse kohtumiseni,

Meelis

Välja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Meelis_M%C3%A4ss"