Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

< Õpetajate tutvustus

REGINA FILIPPOVA, inglise ja prantsuse keele õpetaja

Lapsepõlves meeldis mulle keeli õppida. Esialgu õppisin koolis eesti ja inglise keelt. Pärast tundsin, et olen suuteline veel mingi keele ära õppima. Valisin prantsuse keele, sest mulle meeldis selle hääldus.
Tallinna Ülikoolis sain bakalaureusekraadi prantsuse keele ja kultuuri erialal romaani keelte ja kultuuride bakalaureuseõppes (2014). Olen väga õnnelik, et mul tekkis õppimise ajal võimalus Prantsusmaale praktikale sõita ja seal oma keeleoskust täiendada.
Minu teine suur huvi on keelte õpetamine. Alustasin õpetamist juba 2009. aastal, kui olin 21aastane, kuigi mul siis ei olnud veel isegi vastava hariduse kraadi. Viie aasta jooksul on minu huvi keeleõpetuse vastu aina kasvanud. Seepärast hakkasin õppima Tallinna Ülikoolis andragoogikat – täiskasvanutele õpetamist. Magistrikraadi andragoogikas omandasin 2016. a.
Arvan, et keeleõpe on väga huvitav protsess, mis toob ellu rõõmu ja naudingut. Mina ise olen alati mõne uue keele omandamise protsessis. Ühest küljest on see väga huvitav, teisest küljest aitab see oma õpilastest paremini aru saada.

Välja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Regina_Filippova"