EST RUS

vt teisi kursuseid

Soome keele kursus tasemel A1  UUS!

Kursuse number3228
ÕpetajaImbi Kulp
AegN 17:00-19:15 (1×3 ak/t näd).
Tundide arv õppeaastas66 ak/t
Klassiruum25
ÕpikSuomen mestari 1
Minimaalne õppijate arv5
LisainfoKursuse hind eraisikutele*:
  • ERAISIKU TAVAHIND: 9,7135 eurot / akadeemiline tund vastavalt kursuse lõpuni jäävate akadeemiliste tundide arvule. Alates aprillist liitumisel (esimene tund 02.04.2020) on kursuse hinnaks seega 320,55 eurot kogu kursuse eest.


Kursuse tavahind juriidilistele isikutele: 11,7935 eurot / akadeemiline tund koos käibemaksuga vastavalt kursuse lõpuni jäävate akadeemiliste tundide arvule. Alates aprillist liitumisel (esimene tund 02.04.2020) on kursuse hinnaks seega 389,19 eurot kogu kursuse eest.

Kursusel on jäänud 1 vaba koht.


Kursuse toimumisaeg ja maht
Kursus toimub 06.02.2020-11.06.2020 neljapäeviti kell 17:00-19:15 Tallinna Keeltekoolis aadressil Endla 22, Tallinn. Kokku toimub 17 õppekorda 3 ak/t korraga. Kursuse toimumisaeg võib erandjuhul kokkuleppel õppijatega muutuda. Eriolukorra perioodil alates 16.03.2020 toimub õpe samadel kellaaegadel videoülekande ja täiendavate kodutööde vahendusel.

Kursuse kogumaht moodustab 66 akadeemilist tundi, millest 51 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 15 ak/t iseseisev töö.


Kursuse õpetajad on Madean Altsoo ja Imbi Kulp.


Kursuse õpik
Kursuse õppetöö toimub õpiku "Suomen Mestari 1" järgi. Vajadusel antakse õppijatele täiendavalt lisamaterjale. Kursuse hinnale lisandub õpiku maksumus 50 eurot koos käibemaksuga, millele lisandub saatekulu kirjastusest 35 eurot (kokku 85 eurot). Õppija võib õpiku kirjastusest tellida ka ise sama hinnaga.


Kursuse sisu
Kursusele on oodatud kõik, kes soovivad alustada Soome keele õpet päris algusest või tahavad meelde tuletada soome keele põhireegleid.

Kursusel paneme suurt rõhku põhigrammatikale (tegusõna pööramine, eitussõna, lihtsamad tüvemuutused, kohakäänded jne), mis on aluseks nii keele paremaks mõistmiseks kui ka selle õigeks kasutamiseks. Samas me ka omandame sõnavara ja räägime igapäevastel lihtsatel teemadel, nagu viisakusväljendid, erinevad küsimused, ilm, kodu ja pere, toidud ja kohvikukülastus, reisimine, ametid ja töö, igapäevatoimingud jne. Rääkimist harjutame paaristööna läbi lühidialoogide ja kodus ettevalmistatud jutukeste esitamisega. Tunnis on ka palju kuulamisharjutusi ning samuti saab lugeda ja kirjutada ning mõnikord ka mängida.

Kursuse lõpuks suudab õppur suhelda lihtsas keeles tuttavatel teemadel, kui vestluspartner räägib aeglaselt ja selgelt ning on valmis aitama.

Kursuse aluseks olev õppekava on saadaval Tallinna Keeltekooli kodulehe rubriigis "Õppetöö korraldus".Kursuse lisainfo
Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni. Kursusel on jäänud 1 vaba koht.

Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna omaenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arve tasuda teine eraisik või Töötukassa.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või 6 620 706 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeTelefon 52 64 918 või 6-088-099 --- Endla 22, Tallinn 10142 --- info@tallinnakeeltekool.ee Tallinna Keeltekool Facebookis