Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

3628 Keeletestimine tasemetõendi väljastamisega

Kursuse number3628
ÕpetajaTäpsustamisel
AegJooksvalt
Tunde2 ak/t
KlassiruumOnline (e-kool) või kohapeal
ÕpikTestimismaterjal
Minimaalne õppijate arv1
LisainfoKeeletaseme testimine toimub soovija valitud keeles ja ajal ning testi tulemusena väljastatakse testitavale isikule keeleoskustaset tõendav dokument CEFR skaala (A1-C2) või vajadusel muu skaala (nt inglise keele puhul ALTE, QPT, IELTS, UK NQF, ESOL, OPT) alusel. Keeletaseme tõendit on võimalik saada eesti- või ingliskeelsena. Testimist on võimalik läbi viia kohapeal või online-formaadis, gruppide (nt ettevõtte töötajate) puhul saab keeletaseme testimist korraldada ka kliendi juures kohapeal.


Testi hind ühele testitavale on 120 eurot (lisandub KM). Ettevõttesiseste gruppide testimipakkumise saamiseks palume saata e-kiri aadressile info@tallinnakeeltekool.ee või võtta ühendust telefonil 526 4918.

Soovi korral on võimalik võtta täiendavaid individuaaltunde keeletaseme testiks ettevalmistumiseks. Individuaaltundidesse saab registreeruda menüü "Kursused" kategoorias "Individuaalõpe" või saates e-kirja aadressile info@tallinnakeeltekool.ee või helistades telefonil 526 4918. Minimaalne individuaaltundide arv keeletestiks valmistumiseks on 10 akadeemilist tundi (10×45 minutit).

Keelekursusele registreerumiseks või sobiva tasemega keelekursuse valikuks keele tasemetestimist koos keeletaseme tõendi väljastamisega läbima ei pea, vaid selleks piisab oma keeleoskuse hindamisest Euroopa Nõukogu keeleoskussüsteemi enesehindamisskaala (vt menüü "Keeleoskustasemed") alusel või suulisest lühivestlusest õpetajaga või soovi korral ka kirjalikust lühitestist. Veendumaks, et valitud on sobiva tasemega keelekursus, annab Tallinna Keeltekool kursusele registreerujale ka võimaluse osaleda kursuse proovitunnis (ühe proovitunni maksumus on 15 eurot, mis arvestatakse kursusega liitumisel õppetasust maha).

Täiendavat infot keeletaseme testimise, individuaaltundide ja keelekursuste kohta saab meiliteel aadressil info@tallinnakeeltekool.ee ja telefonil 526 4918.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"