Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

4044 Eesti keel alg. A1.1 ingl. k. baasil

Kursuse number4044
ÕpetajaSirli Kivisalu
AegR 16:30-18:45 (1×3 ak/t nädalas)
Tunde60
Klassiruum420
ÕpikE nagu Eesti
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo VÄIKEGRUPP (4-8 inimest)


Kursuse hind eraisikutele*: 598 eurot kogu kursuse eest (60 kontaktõppetundi perioodil 20.01.2023-16.06.2023).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 598 eurot;
  • kahes osas: 608 (= 2 × 304) eurot;
  • kolmes osas: 612 (= 3 × 204) eurot.

  Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 717 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.
  Kursuse toimumisaeg ja maht
  • Kursus toimub 20.01.2023-16.06.2023 R 16:30-18:45 (1×3 ak/t nädalas).
  • Kursuse kogumaht on 96 akadeemilist tundi, millest 60 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 36 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 20 õppekorda 3 ak/t korraga.
  • Õppijad tasuvad ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.
  • Jõuluvaheaeg on 24.12.2022-08.01.2023 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


  Kursuse kirjeldus
  Keeleoskuse taseme A1 (algtasemel keelekasutaja) saavutamisel on õppija omandanud järgmised keelepädevused. - Mõistab ja kasutab igapäevaseid väljendeid ja lihtsamaid fraase, et oma vajadusi rahuldada. - Oskab ennast ja teisi tutvustada ning pärida elukoha, tuttavate inimeste ja asjade järele ning vastata sama ringi küsimustele. - Suudab suhelda lihtsas keeles, kui vestluspartner räägib aeglaselt ja selgelt ning on valmis aitama.


  Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekandeplatvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna. E-kooli erinevate funktsioonide kasutamine sõltub konkreetse õpperühma vajadustest, edasijõudmisest ja kursuse õpetaja poolsest keeleõpetamise metoodika valikust, mistõttu võib e-kooli funktsionaalsus erinevatel kursustel ja erinevates keeleõpperühmades varieeruda.


  _______________________________________________________________________________________________

  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"