Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

4106 Hispaania keel algajatele A1 INTENSIIV UUS

Kursuse number4106
ÕpetajaMeery Mathisen
AegN 16:00-18:15 (1×3 ak/t nädalas)
Tunde30
Klassiruum503
ÕpikEspañol en marcha 1 libro del alumno
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo VÄIKEGRUPP (4-8 inimest)


Kursuse hind eraisikutele*: 312 eurot kogu kursuse eest (30 kontaktõppetundi perioodil 30.03.2023-01.06.2023).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 312 eurot;
  • kahes osas: 322 (= 2 × 161) eurot;
  • kolmes osas: 327 (= 3 × 109) eurot.

  Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 374 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.
  Kursuse toimumisaeg ja maht
  • Kursus toimub 30.03.2023-01.06.2023 N 16:00-18:15 (1×3 ak/t nädalas).
  • Kursuse kogumaht on 48 akadeemilist tundi, millest 30 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 18 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 10 õppekorda 3 ak/t korraga.
  • Õppijad tasuvad ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.

  • Kursuse kirjeldus
   Kursusel osalemiseks ei pea olema eelteadmisi hispaania keelest. Alustame A-st ja B-st. Kursuse lõpuks suudab õppija rääkida endast ja kaasvestleja kohta nii üht kui teist teada saada, oskab täita isikuandmetega ankeeti, tutvustada ennast ja teisi ning kirjutada lühikese kirja tuttavale hispaanlasele.

   Kursusel käsitletavad teemad: Tervitused ja hüvastijätt. Enesetutvustus, isikuandmete küsimine ja vastamine. Maad, rahvused, elukoht. Hispaaniakeelne maailm. Haridus Hispaanias. Uued ametid Hispaanias ja Argentiinas. Töökohad, ametid, õpingud, numbrid, kalendrikuud. Perekond. Värvid ja vormid, inimese kirjeldamine väliselt ja tema iseloomu alusel, perekonnaseis, vabaaja tegevused, meeldivuste ja nõusoleku väljendamine. Pulmad Hispaanias ja Mehhikos. Hispaania ja Hispanoameerika kuulsamad sportlased. Eluaseme tüübid. Kodu, toa kirjeldus. Mööbliesemed. Nädalapäevad, kellaajad, igapäevategevused. Sümbolhooned Madriidis ja Buenos Aireses.

   Grammatika: Tegusõnade (reeglipäraste ja ebareeglipäraste, nii liht- kui enesekohaste) pööramine kindla kõneviisi olevikus, artiklite kasutamine, nimisõnade sugu ja arv, küsisõnad. Isikulised omastavad asesõnad, hulka väljendavad määrsõnad. Sagedusväljendid. Eessõnad ja kohamäärused.

   Kursuse lõpuks saavutatavad õppijad keeletaseme A1.


   Kursuse õppematerjal
   Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.


   Kursuse lisainfo

   • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
   • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekandeplatvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna. E-kooli erinevate funktsioonide kasutamine sõltub konkreetse õpperühma vajadustest, edasijõudmisest ja kursuse õpetaja poolsest keeleõpetamise metoodika valikust, mistõttu võib e-kooli funktsionaalsus erinevatel kursustel ja erinevates keeleõpperühmades varieeruda.


   _______________________________________________________________________________________________

   * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"