Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4186 Inglise keel edasijõudnutele B1.2 ONLINE

Kursuse number4186
ÕpetajaInge Liiv
AegE 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde52
KlassiruumOnline
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel edasijõudnutele B1.2 ONLINE'' sobib Sulle ideaalselt jätkamaks õpinguid iseseisva keelekasutuse tasemel pärast keele baasteadmiste omandamist ja iseseisva keelekasutuse esimese pooltaseme läbimist, kui tunned end keelekeskkonnas juba mõnevõrra mugavalt.


B1.2 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) iseseisva keelkasutuse (B1-B2) esimese taseme kõrgem pooltase, millel õppimiseks on soovitav eelnevalt läbida 300-320 akadeemilist tundi keeleõpet. Kursus valmistab Sind ette juba B2 tasemele jõudmiseks ja selleks, et saaksid mugavalt hakkama ilma vahekeeleta kursusel õppides (st eesti keele toeta) ja keelekeskkonnas suheldes, kui see peaks Sulle vajalikuks osutuma. Selliselt võimaldab B1.2 taseme kursus Sul parandada oma keeleoskust ja suutlikkust suhelda ka keerukamatel teemadel. Õpid paremini väljendama oma seisukohti, arutlema erinevate teemade üle, selgitama ja andma nõu ning omandad sõnavara, mis võimaldab Sul suhelda erinevatel erialadel ja töövaldkondades töötavate inimestega ning mõista keerulisemaid tekste. Samuti õpid kirjutama ka selgeid ja struktureeritud tekste erinevatel teemadel, mida kursuse jooksul läbitakse.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägib ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 569 eurot (soodushind 552 eurot) kogu kursuse eest (52 kontaktõppetundi perioodil 09.10.2023-15.04.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 569 eurot (soodushind: 552 eurot);
  • kahes osas: 590 (= 2 × 295) eurot (soodushind: 572 = 2 × 286 eurot);
  • kolmes osas: 600 (= 3 × 200) eurot (soodushind: 582 = 3 × 194 eurot).
 • Varajase registreeruja soodushinnad kehtivad kursusele registreerumisel kuni 01.09.2023 ja arve (kursuse kogumaksumuse või osamakse) tasumisel enne kursuse esimest kontakttundi.
 • Õpinguid jätkavate Tallinna Keeltekooli õpilaste lisasoodustus kajastub kursuse eest esitataval arvel.


Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 578 eurot + KM kogu kursuse eest.

Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 09.10.2023-15.04.2024 iganädalaselt E 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas).
 • Kursuse auditoorsete tundide maht on 52 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 2 ak/t õpet.
 • Jõuluvaheaeg on 25.12.2023-07.01.2024 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

___________________________________________________________________________________


* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://www.tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"